KENT KULAK BURUN BOĞAZ

26.11.2020

Turgutreis cad. No:25 Anadolu Meydanı (Tandoğan)/ ANKARA

Kulak Burun Boğaz

KENT KBB Kulak Burun Boğaz konusunda en yeni teknoloji ile donanımlı 7 katlı en son teknolojileri içeren bir merkezdir. Muayene odalarında rutin muayene yöntemleri yanında endoskopik ve fiber optik inceleme, rigid laringoskopi olanakları mevcut olup tüm inceleme ve tetkikler yapılabilmektedir.


Üniteler


Bilgisayarlı Tomografi (Düşük Radyasyon)


İşitme Ünitesi 

İşitme testleri ile işitme seviyesi değerlendirilir. Timpanometri ile orta kulak basıncı, kemikçiklerin çalışması ve orta kulak refleksleri incelenir. Ayrıca yüksek frekans odyometresi, çınlama frekansının tespiti ile kulak çınlaması değerlendirilir. İşitme kayıplı hastalarda işitme cihazı uygulaması yapılır.


Denge Ünitesi

Baş dönmesi günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Baş dönmesine neden olan birçok hastalık olduğundan baş dönmesinin detaylı değerlendirilmesi, tanının konulması ve rehabilitasyonu önemli rol oynar. Günümüzde değerlendirme metotları çok gelişmiştir.


Elektrovideonistagmografi


Endoskopi Ünitesi


Kulak Çınlaması Ünitesi

Çınlama bugün için en zor tedavi edilebilen sorunlardan birisidir. Bu nedenle çınlama tedavi programları konusunda dünyada denenen her türlü teknoloji merkezimize kazandırılmaya çalışılmıştır.


Burun Ünitesi


Alerji Ünitesi


Fototerapi 


Ses Ünitesi


Laringostroboskopi


Horlama ve Uyku Ünitesi

 

Rhinolight

KENT'ten haberdar olun!